Salon.tk tarafından Ücretsiz Düğün Salonu Takip Programı.

 

Salon.tk — Ücretsiz Düğün Salonu Takip Programı

 

Son zamanlarda yeni projeler üstünde çalışıyorum, Minecraft Sunucu Yönetim Sisteminden sonra ekip olarak düğün salonu sahipleri için bir projeye başladık.

Düğün Salonu Takip Programı ile düğün salonu sahipleri ve organizasyon şirketleri, tüm salonlarını, rezervasyonlarını ve ödemelerini ücretsiz olarak çok kolay bir şekilde takip edebilirler.

 

Sistemin tanıtım yazısı ise şu şekilde:

Düğün salonları ve organizasyon şirketleri için bir kaç takip sistemi olsada kullanışlı bir uygulama bulamadık ve bu açığı kapatmak için harekete geçtik. Hedefimiz yaptığımız ürünlere yeni müşteriler bulmak değil, müşterilerimizin ihtiyacı olduğu ürünleri üretmektir.

Salon Takip programının rakiplerinden gözle görülür farkı, en anlaşılır uygulama olmasıdır. Önemli olan en çok özellik değil, ihtiyaca yönelik, sade ve anlaşılır olmasıdır.

Düğün Takip programı, düğün salonları ve organizasyon şirketleri için hazırlanmış takvim uygulamasıdır. Salonlarınızı, organizasyonlarınızı ve ödemelerinizi kolayca takip edebilmeniz için üretilmiştir. 

Salon.tk, henüz yeni olmasına rağmen içerisinde bir çok özelliği barındırır. Örnek olarak, kullanışlı yıllık takvim görünümü ile kafanız karışmadan yıl içerisinde bulunan tüm organizasyonlarınızı tek sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı kullanıcı yetkilendirmesi ile eklediğiniz kullanıcıyı, belirli salonlar için yetkilendirebilir, sadece organizasyon ekleyebilmesi, sadece kasaları görüntüleyebilmesi ya da sadece salonları listeleyebilmesi gibi birbirinden bağımsız yetkileri kolayca tanımlayabilirsiniz.

Örnek olarak fotoğrafçınızın sadece yetkilendirmiş olduğunuz salona (ya da tüm salonlara) ait organizasyonlarını takvimden görüntüleyebilmesini sağlayabilirsiniz.

Salon Takip programında yapılacak olan tüm iyileştirmeler ve güncellemeler bu Blog’ta paylaşılacaktır, ilginiz için teşekkür eder bol sağlıklı günler dileriz.

Ücretsiz Salon Takip Programı